به روز رسانی وب سایت ها در  طراحی سایت گنبد
آبان ۶, ۱۳۹۷
تولید محتوا در طراحی سایت گنبد
آبان ۲۰, ۱۳۹۷
Show all

چگونگی به روز رسانی سایت در طراحی سایت گنبد

چگونگی به روز رسانی سایت در طراحی سایت گنبد:

طراحی سایت گنبد مطالب سایت را به روش های گوناگون به روز رسانی می کند از جمله:

به روز رسانی کلمات کلیدی: طراحی سایت گنبد باتوجه به درخواست مشتریان و موتورهای جستجو کلمات کلیدی را مشخص می کند. طراحی سایت گنبد قبل از انجام به روز رسانی کلمات کلیدی مطالب سایت ابتدا ان ها را مورد بررسی قرار می دهد. به این صورت که کلمات کلیدی مهم تر که کاربرد بیشتری در بین رغبا دارد را پیدا می کند سپس جایگزین کلمات کلیدی قبلی می کند.

قرار دادن مطالب جدید در سایت : یکی از موضوعات مهمی که طراحی سایت گنبد اهمیت فراوانی به ان می دهد بارگذاری مطالب جدید در سایت می باشد.این کار باعث می شود که موتورهای جستجو گر گوگل دائما از سایت بازدید کنند و این امتیازات مثبتی را در پی خواهد داشت.

یکی از نکات که در هنگام قراردادن مطالب جدید به سایت طراحی سایت گنبد به ان توجه زیادی می کند کپی نبود مطالب است. زیرا اگر مطالب کپی شده از سایت های دیگر باشد موتورهای جستجوگر به سایت امتیاز منفی خواهد داد و این باعث پایین امدن رتبه سایت خواهد شد.

هرچند مدت باید سایت را به روز رسانی کرد؟

طراحی سایت گنبد برای به روز رسانی سایت های خود قوانین خاصی را ندارد اما باید به تمامی نکات از جمله کلمات کلیدی،به روزرسانی عنوان و… توجه کرد.

طراحی سایت گنبد اگر به روز رسانی سایت را از طریق تولید مطالب انجام دهد بارگذاری  مطالب را هر هفته دو بار انجام میدهد. برای انجام این کار نیاز به تعیین برنامه خاص می باشد.

زیرا موتورهای جستجو باید نظم  سایت ها را درک کنند و متجه ان باشند. به طور مثال اگر اوایل هر هفتهدر سایت مطالب را قرار میدهید این برنامه را حفظ کنید و در اول هر هفته این کار را انجام دهید.