وب سایت در طراحی سایت گرگان
مهر ۳۰, ۱۳۹۷
چگونگی به روز رسانی سایت در طراحی سایت گنبد
آبان ۱۴, ۱۳۹۷
Show all

به روز رسانی وب سایت ها در  طراحی سایت گنبد

به روز رسانی وب سای ها در  طراحی سایت گنبد

وب سایت در دنیای امروزه یک رسانی جدید و قوی می باشد که یک راه ارتباطی قوی بین مشتریان در سراسر دنیا می باشد.  طراحی سایت گنبد سایت را به عنوان یک رسانه میداند که برای بیان ان به کاربران  باید طراحی های مناسب ان انجام شود.

یکی از مسائلی که در طراحی سایت گنبد باید خیلی رعایت  شود محتوای ان می باشد. بعضی از سایت از متن های دیگر سایت ها کپی میگیرند و در سایت های خود استفاده می کنند. که این خیلی به ضرر سایت می باشد و یک امتیاز منفی برای سایت خواهد بود زیرا موتورهای جستجوگر متن های کپی شده را شناسایی می کند. طراحی سایت گنبد به همین دلیل هرگز در محتوای خود از مطالب کپی شده استفاده نمی کنند.

همچنین زیبایی سایت یکی از ارکان اصلی طراحی سایت گنبد می باشد.مشتریان هنگامی که وارد سایت می شوند اولین چیزی که به چشم انها میخورد زیبایی و نمای سایت می باشد.

طراحی سایت گنبد برای جلب رضایت مشتریان خود از طراحی گرافیک خاص و مخصوص به خود استفاده می کنند.

یکی از مسائلی که امروزه خیلی رواج پیدا کرده استفاده از قالب های معمولی و اماده می باشد با هزینه های خیلی پایین.

طراحی سایت گنبد هرگز از این قالب ها استفاده نمی کند.و برای هر مشتری از طراحی خاص خود و با سلیقه خود مشتری طراحی می کنند.

یکی از ویژگی طراحی سایت گنبد این است که در صورت نیاز مشتریان در هر کسب و کاری با انها قرارداد پشتیبانی بسته و سایت انها را به روز رسانی می کنند. اکثر مشتریان وقت کافی برای رسیدن به سایت خود را ندارند به همین دلیل بعد از مدتی سایتشان را به روز سانی نمی کنند. به همین دلیل طراحی سایت گنبد تا به امروز توانسته مشتریان زیادی داشته و توانسته پشتیابی اکثر انهارا انجام دهند.