نکات مهم برای ایجاد یک اپلیکیشن در طراحی سایت گنبد
مرداد ۶, ۱۳۹۷
بهینه سازی سایت در طراحی سایت گنبد
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷
Show all

تاثیر تصاویر سایت ها در طراحی سایت گنبد

تاثیر تصاویر سایت ها در طراحی سایت گنبد:

طراحی سایت گنبد در طراحی سایت های خود برای اینکه کیفیت سایت هم بالا رود همیشه از عکس های باکیفیت متناسب استفاده می کند.گذاشتن عکس باکیفیت و متناسب با موضوع مانند ارزشی که متن ها گذاشته می شود دارند و همانطور تاثیر دارد.طراحی سایت گنبد برای اینکه سایز تصاویر متناسب باشد قبل از بردن در داخل سایت آنها را با فتوشاپ تنظیم می کنند همچنین یکی دیگر از نکاتی که طراحی سایت گنبد به آن توجه زیادی می کند کم حجم کردن تصاویر می باشد زیرا اگر تصاویر حجم زیادی داشته باشد در هنگام بارگذاری و لود صفحات سایت به مشکل خواهیم خورد.

طراحی سایت گنبد عکس را یکی از بهترین راه ها برای ترغیب خوانندگی بیشتر وب سایت شما می دانند. به گفته مشاوران مغز انسان با تصاویر خیلی بیشتر از متن ساده تحریک می شود و کاربر راحت تر بر روی یک عکس کلیک می کند تا یک لینک متنی ساده.

در مطالعاتی که طراحی سایت گنبد روی کلیک های کاربران انجام داده است مشخص شد جایی که عکس ها هستند شانس بیشتری برای کلیک شدن بر روی لینک ها دارند. به همین دلیل است که طراحی سایت گنبد به تبلیغات گرافیکی ارزش بیشتری نسبت به تبلیغات متنی می دهد.طراحی سایت گنبد همیشه از تصاویر جذاب برای سایت ها استفاده می کند تا باعث شود کاربران بیشتر ترغیب شوند.

تاثیر تصاویر در سئو وب سایت در طراحی سایت گنبد:

طراحی سایت گنبد در زمان های استفاده از تصاویر باید از Alt و Title های مناسب استفاده گردد هنگامی که کاربران موضوعی را در قسمت تصاویر موتورهای جستجو مثل گوگل جستجو می کنند تصاویر سایت شما هم نمایش یابد به این وسیه طراحی سایت گنبد کاربران زیادی را جذب می کند.این موضوع باعث افزایش بازید از سایت شما و همچنین بالارفتن رتبه سایت شما در موتورهای جست و جو می شود.