وب سایت در شرکت طراحی سایت گنبد
تیر ۱۳, ۱۳۹۷
طراحی سایت شرکتی در طراحی سایت گنبد
تیر ۲۰, ۱۳۹۷
Show all

حضور در صفحه اول گوگل توسط طراحی سایت گنبد

یکی از ویژگی هایی که یک سایت قوی در طراحی سایت گنبد باید داشته باشد صفحه اول بودن در نتایج جستجوی گوگل است.بدیهی است که اگر سایت شما از لحاظ محتوا,گرافیک و برنامه نویسی قوی باشد ولی هیچ بیننده ای نداشته باشد مسلما سایت شما هیچ ارزشی نخواهد داشت.امروزه باتوجه به استفاده بالای اینترنت که تقریبا ۹۰ درصد مردم از طریق موتورهای جستجوگر به اطلاعاتی که نیازدارند دست پیدا می کنند.
یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط طراحی سایت گنبد که یکی از شرکت های معروف در زمینه طراحی سایت می باشد این است که می تواند سایت شمارا به صفحه اول گوگل بیاورد.البته این کار مستلزم داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده است که شرکت طراحی سایت گنبد سایت شمارا به صفحه اول گوگل خواهد اورد.
می توانید به سایت هایی که وضعیت سئو سایت شمارا به شکل آنلاین مشخص می کنند سر بزنید همچنین می توانید از وضعیت سرور و هاست خودتان نیز به طور دقیق اطلاع پیدا کنید.
به این نکته باید توجه فراوانی کرد که هرچه میزان خطاهای سرور پایین تر باشد سایت شما رشد سریع تری در گوگل خواهید داشت در طراحی سایت گنبد مسلما زبان برنامه نویسی که انتخاب می کنید با هاست شما مرتبط است.
یکی از پیشنهادات طراحی سایت گنبد این است که تا حداکثر امکان از سرورهای ایرانی استفاده کنیم تا سرعت بالاتری داشته باشد.اما این نکته هم خیلی مهم نیست.در صورت کیفیت بهتر و بالاتر سرورهای خارجی نسبت به سرورهای ایرانی می توانید از سرورهای خارجی استفاده کنید.
برای مشاوره و خرید هاست می توانید با طراحی سایت گنبد تماس بگیرید.