بهینه سازی سایت در طراحی سایت گنبد
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷
تعریف دامنه در طراحی سایت گنبد
مرداد ۱۶, ۱۳۹۷
Show all

خرید هاست در طراحی سایت گنبد

خرید هاست در طراحی سایت گنبد:

اگر هدف شما راه اندازی و طراحی سایت ساده در طراحی سایت گنبد به منظور تمرین کردن و یادگیری سایت است میتوانید از فضاهای کوچک شروع کنید.این مقدار فضایی را که می گیرید در طراحی سایت گنبد برای قراردادن فایل های ساده،کم هزینه و همچنین کم حجم می باشد و برای پروژه های برنامه نویسی و اسکریپت های مختلف کافی می باشد.
طراحی سایت گنبد

برای خرید هاست توصیه می کند که برای فایل ها و اسکریپت ها ۲۰درصد فضای هاست لازم می باشد.۳۰درصد برای فضای ایمیل و ۵۰ درصد باقی مانده برای back up گرفتن لازم می باشد.

در طراحی سایت گنبد اگر قصد دارید که یک سایت خدماتی و اخبار یا اطلاع رسانی راه اندازی کنید،باید از پلان شرکتی استفاده کنید.زیرا بخشی در طراحی سایت گنبد از فضای گرفته شده برای نصب اسکریپت در طراحی سایتتان درگیر می شود و بقیه فضای هاست برای استفاده از تصاویر،فیلم و در مجموع برای استفاده فایل ها و مطالب و … در سایت صرف می شود.

بخشی از هاست در طراحی سایت گنبد را برای فضای آدرس ایمیل خود در هنگام طراحی سایت پیش بینی کنید.به مرور زمان و با پیشرفت هایی که در سایتتان به وجود خواهد امد ممکن است که به فضای بیشتری نیاز داشته باشید و لازم باشد چند گیگابایت هم فضا هم برای سایت خود بخرید.

در طراحی سایت گنبد همیشه به کاربران توصیه می شود که ممکن است بعضی از سایت ها وعده فضاهای نامحدود را به شما بدهند ولی این کار امکان پذیر نیست.این فقط یک جمله تبلیغاتی می باشد که بیشتر شرکت ها برای شناساندن خود به مردم می گویند.تمامی سرورها در طراحی سایت گنبد اطلاعات شما را بر روی هارددیسک خود نگه می دارد و تمامی دیسک ها فضای معینی دارند.