طراحی سایت لوازم خانگی در طراحی سایت گنبد
مرداد ۲۳, ۱۳۹۷
طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین در طراحی سایت گنبد
مرداد ۳۰, ۱۳۹۷
Show all

سرعت لود سایت در طراحی سایت گنبد

سرعت لود سایت در طراحی سایت گنبد:
یکی از مهمترین بخش ها در طراحی سایت گنبد در طراحی سایت و هم در بخش سئو و بهینه سازی سایت مربوط به سرعت سایت و لود سریع سایت شما میشود. بخش اصلی و مهم در طراحی سایت گنبد مربوط به سرعت سایت انتخاب یک هاست مناسب می باشد.

بعد کارهای انجام شده سایر مسائل مرتبط با سایت شما مربوط به نوع طراحی سایت و برنامه نویسی آن است که طراحی سایت گنبد آن را رعایت می کند که در غیر این صورت هر چقدر مطالب مفید و کاربردی ارائه کنید اما سایت شما سرعت لود خوبی نداشته باشد مطمئنن در رتبه های گوگل نتیجه خوبی ندارد همچنین مورد بازدید کاربران قرار نخواهد گرفت.سرعت لود قوی سایت جز نکات مهم در طراحی سایت است که همیشه طراحی سایت گنبد آنرا تحت نظر می گیرد.

نکات مهم در سرعت سایت در طراحی سایت گنبد:

۱.استفاده حداقل طراحی سایت گنبد از Java و CSS به هنگام طراحی سایت های مشتریان

طراحی سایت گنبد در هنگام استفاده از کدهای جاوا،کدهای استفاده شده را به آخر صفحات سایت ها منتقل می کنند تا در هنگام لود شدن سایت ها باعث کند شدن سایت ها نشود.

همچنین در نوشتن کدهای CSS ها به هنگام طراحی سایت، طراحی سایت گنبد سعی می کنند تمامی متغیر ها را در یک یا دو فایل قرار می دهند و ازچندین فایل CSS برای قسمت های مختلف سایت پرهیز می کنند چون باعث کندی بیش از حد سایت خواهد شد.

۲.استفاده استاندارد طراحی سایت گنبد از مولتی مدیا به هنگام طراحی سایت

طراحی سایت گنبد برای درک بهتر مشتریان از سایت های طراحی شده از تصاویر و حتی فیلم استفاده می کنند.یکی از نکاتی که طراحی سایت گنبد توجه زیادی به آن می کند استفاده از فیلم های کم حجم و کوتاه می باشد که سرعت سایت را پایین نبرد.همچنین تصاویر سایت را نیز باید کم حجم تر کرد.