طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین در طراحی سایت گنبد

سرعت لود سایت در طراحی سایت گنبد
مرداد ۳۰, ۱۳۹۷
چرا در طراحی سایت گنبد وب سایت طراحی کنیم؟
شهریور ۱, ۱۳۹۷
Show all

طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین در طراحی سایت گنبد

طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین در طراحی سایت گنبد

طراحی سایت گنبد طراحی سایت های تفریحی و بازی آنلاین را بر دو محور اصلی بازی های آنلاین و موضوعات تفریحی و سرگرمی طراحی و پیاده سازی می کند. طراحی سایت گنبد این نوع سایت ها را به گونه ای طراحی می کنند که تمامی مردم به آن علاقه مند شوند و همچنین پربازید باشد به همین دلیل طراحی سایت گنبد این نوع سایت ها را با گرافیک های زیبا،متن های مناسب،بهینه سازی خوب و پشتیبانی و امنیت خیلی بالا طراحی می کنند.
طراحی سایت گنبد به این نکته توجه زیادی می کند که به دلیل حجم بالای سایت و تعداد بالای افراد عضو در این نوع سایت ها باید سرعت لود سایت ها زیاد باشد تا کاربران به مشکل برنخورند.
در طراحی سایت تفریحی و آنلاین طراحی سایت گنبد صفحه ای برای عضویت و با امکان آپلود عکس کاربر برای نمایش در هنگام بازی قرار می دهد.
یکی دیگر از بخش هایی که طراحی سایت گنبد در طراحی سایت تفریحی در نظر گرفته می گیرد امکان پرداخت آنلاین برای بازی ها در سایت ها است. طراحی سایت گنبد در بخشی دیگر از طراحی سایت تفریحی می توان بازی های رایگان، بازی های جدید، بازی های پرکاربرد را به کاربران معرفی کرد.

همینطور طراحی سایت گنبد صفحاتی را برای بازی های دسته بندی شده براساس سن، جنس و نوع بازی در نظر میگیرد که برای کاربران خیلی مفید می باشد. طراحی سایت گنبد صفحه ای با عنوان فروشگاه برای فروش فیلم و عکس و بازی های آفلاین هم در طراحی سایت تفریحی می تواند گزینه درآمدزایی برای سایت باشد.
طراحی سایت گنبد در طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین صفحاتی با عناوینی مثل مطالب آموزشی حاوی اطلاعاتی در زمینه حقوق شهروندی و رعایت آن، مهارتهای زندگی و روابط اجتماعی، داستانهای آموزنده، سخنان بزرگان، شعر، تست هوش و معما، دانستنیها، طنز و کاریکاتور، تصاویر و فیلمهای جالب پیاده سازی می کند که برای کاربران می تواند مفید باشد.