اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین در طراحی سایت گنبد
شهریور ۳, ۱۳۹۷
مزایای ریسپانسیو در طراحی سایت گنبد
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷
Show all

طراحی سایت واکنش گرا در طراحی سایت گنبد

طراحی سایت واکنش گرا در طراحی سایت گنبد
سایت های طراحی شده در داخل مانیتور کامپیوتر یا لپ تاپ خیلی جلوه زیباتری دارد ولی امروزه اکثر کاربران سایت ها را از داخل موبایل و تبلت هایشان مشاهده می کنند همچنین ربات های گوگل به سایت هایی که در داخل موبایل به همان شکل در می آیند رتبه بیشتری می دهند امام بیشتر طراحان سایت بلند نیستن که سایت های طراحی شده را به همان شکل موبایل در بیاورند.طراحی سایت گنبد با داشتن طراحان حرفه ای سایت های طراحی شده مشتریان را در تمام قالب های مانیتور،موبایل،لپ تاپ و… را تنظیم می کنند.

قالب های آماده طراحی سایت
امروزه بیشتر طراحان از قالب های استفاده می کنند و کمتر کسی پیدا می شود که از پایه برایتان کدنویسی کند زیرا برای استفاده قالب های آماده به صرفه نمی باشد که بخواهند از گرافیک های خاص استفاده کنند و یا کدنویسی کنند.
در طراحی سایت گنبد از همان ابتدا گرافیک مختص به سایت شما را انجام می دهند و اصلا شباهتی با سایت های دیگر نخواهد داشت . طراحی سایت گنبد از انواع کدنویسی برای زیباتر شدن سایت های مشتریان استفاده می کنند جدا از اینکه باعث رضایت مشتریان می شود،یک رزومه قوی نیز برای شرکت طراحی سایت گنبد خواهد شد.شما برای ست اداری و کارت ویزیت و لوگوی خود هزینه می کنید پس چرا برای سایت خود هزینه نکنید!
طراحی سایت فقط یکبار اتفاق می افتد و شما هر روز نمی خواهید سایت برای خود طراحی کنید.از نظر طراحی سایت گنبد بهتر است برای سایت خود جذاب ترین و بهترین ها را بخواهید زیرا روزانه بیش ۱۰۰۰ نفر از سایت شما بازدید خواهند کرد.خیلی آسان می توانید بازدید کننده های سایت خود را به مشتریان خود تبدیل کنید البته اگر سایتی به روز ، کامل،زیبا و پویا داشته باشید