فوتر در طراحی سایت گنبد
مهر ۱۲, ۱۳۹۷
وب سایت در طراحی سایت گرگان
مهر ۳۰, ۱۳۹۷
Show all

نکاتی برای ارتقای سایت در طراحی سایت گنبد

نکاتی برای ارتقای سایت در طراحی سایت گنبد:

۱٫در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی فعال باشید:

از نظر طراحی سایت گنبد برای اینکه دیده شوید می توانید در شبکه های اجتماعی عضو شوید مانند فیسبوک،توئیتر،گوگل پلاس،اینستاگرام و… زیرا اطلاعات در این شبکه هاخیلی زیاد جستجو می شود.

میتوانید برای اینکه مردم شمارا بیشتر بشناسند در این صفحات ادرس سایت خود را تبلیغ کنید زیرا کاربران زیادی فعالیت می کنند.

۲٫بهینه کردن صفحات در طراحی سایت گنبد:

یکی از نکاتی که طراحی سایت گنبد به ان اهمیت می دهد عنوان مطالب می باشد زیرا باید از ۶۰ حرف کمتر باشد.

یاید توجه زیای کنید که حتما مطالب در سایتتان با دقت نوشته شده و هرچند وقت باید انرا به روز رسانی کنید تا موتورهای جستجو گر سایت شمارا قدیمی نشمارد.

طراحی سایت گنبد در این مورد دقت زیادی می کند که حتما مطالب سایت خود را به روز رسانی کند.

۳٫داشتن لینک های با کیفیت بیشتر در طراحی سایت گنبد:

تمامی موتورهای جستجوگر گوگل از اطلاعاتی استفاده می کنند که دارای لینک های باارزش باشند. طراحی سایت گنبد از لینک هایی استفاده می کنند که دارای اطلاعات و منابع باارزشی باشند.

طراحی سایت گنبد در استفاده از کلمات کلیدی دقت فراوانی می کنند زیرا نقش مهم در بالا امدن سایت دارد. حتما باید دقت کنید که این کلمات هم در متن و هم در لینک ها با دقت به کار گرفته شود.

یکی از روش هایی که در طراحی سایت گنبد می توانید در لینک های بالای سایت باشید می توانید همین استفاده از کلمات کلیدی می باشد.
۴- محتوای سایت خود را  در طراحی سایت گنبد بروز نگه دارید :

موتورهای جستجو به متن های باکیفیت و مناسب امتیازات مثبتی می دهد این مطالب در طراحی سایت گنبد نباید از سایت های دیگر کپی باشد زیرا باعث امتیاز منفی خواهد شد.