طراحی سایت کافی شاپ،رستوران،فست فود در طراحی سایت گنبد
مرداد ۲, ۱۳۹۷
نکات مهم برای ایجاد یک اپلیکیشن در طراحی سایت گنبد
مرداد ۶, ۱۳۹۷
Show all

نکات طراحی سایت در طراحی سایت گنبد

نکات طراحی سایت در طراحی سایت گنبد:

۱- امنیت کدنویسی در طراحی سایت گنبد:

در کدنویسی قالب های سایت، طراحی سایت گنبد خیلی دقت می کند تا هرگونه دسترسی هکرها به سایت را از بین ببرند.طراحی سایت گنبد سایت هایی را کدنویسی می کند دارای باگ می باشند.طراحی سایت گنبد قبل از اتمام کار طراحی سایت از بقیه تیم میخاهد که سایت را تست کند تا اگر هرگونه مشکلی دارد آنها را برطرف کند.

۲ – نظم و برنامه ریزی در طراحی سایت گنبد:

در طراحی سایت گنبد از مرحله تحقیق تا تحویل دادن سایت و مراحل بعدی باید برای تمامی مراحل برنامه ریزی دقیق داشت و با برنامه ریزی پیش رفت.طراحی سایت گنبد پیشنهاد میکند اگر برای تما کارهایتان نظم داشته باشید چیزی از قلم نمیافتد و هیچگونه اشتباهی پیش نمیاید.

۳ – بخش بندی سایت:

یکی دیگر از نکاتی که طراحی سایت گنبد برای زیباتر شدن ظاهر سایت ها انجام می دهند،صفحات سایت ها را به بخش های مختلف تقسیم می کند و در هر بخشی مطالب و یا عکس های مرتبط قرار میدهند.

ب طور مثال طراحی سایت گنبد در قسمت بالای سایت ها لوگو ومنو را قرار می دهند و یا در ستون های کناری از تبلیغات،فرم ثبت نام،لینک ها استفاده می کنند.

۴ – سادگی:
طراحی سایت هایی که تیم طراحی سایت گنبد انجام می دهد از سادگی خاصی برخوردار است. یک طراحی سایت ساده که طراحی سایت گنبد آنرا طراحی می کند همیشه زیبا و برای همه قابل فهم است و در عین حال به بهترین صورت ممکن موضوع را به کاربر انتقال می دهد.

۶ – تست:

طراحی سایت گنبد قبل از اینکه سایت طراحی شده را بر روی سایت ببرد ابتدا بر روی دامنه دیگری آنرا تست می کند و از تیم خود نیز میخواهد آنرا تست کند و در صورت بروز مشکل آنها را برطرف می کند.