طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن طراحی سایت گنبد
تیر ۱۱, ۱۳۹۷
حضور در صفحه اول گوگل توسط طراحی سایت گنبد
تیر ۱۶, ۱۳۹۷
Show all

وب سایت در شرکت طراحی سایت گنبد

وب سایت در شرکت طراحی سایت گنبد :

وب سایت در شرکت طراحی سایت گنبدمجموعه ای مرتبط از شبکه جهانی وب (WWW) است که شامل یک فایل شروع به نام صفحه اصلی است. مثلا یک شرکت در طراحی سایت گنبد یا یک فرد با دادن آدرس صفحه خانگی خود به شما می گوید که چگونه می توانید به وب سایت آن مراجعه کنید. از صفحه اصلی، شما می توانید به همه صفحات دیگر در سایت دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، وب سایت شرکت طراحی سایت گنبد دارای صفحه خانه به آدرس http://gonbadwebsite.ir میباشد.
(آدرس صفحه اصلی در واقع شامل نام فایل خاصی مانند index.html اما، همانطور که در مورد شرکت طراحی سایت گنبد میبینید، هنگامی که نام فایل پیش فرض به صورت استاندارد و واقعی است ، کاربران مجبور به وارد کردن نام فایل صفحه خانه نمی باشند.)از طریق آدرس صفحه اصلی وب سایت ساخته شده می توانید به هزاران صفحه در اینترنت به راحتی دسترسی داشته باشید.

شرکت طراحی سایت گنبد با درک این مسئله مهم و ضروری و با در اختیار داشتن طراحان و برنامه نویسان خلاق و مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با سرمایه گذاری برای وب سایت خود در طراحی سایت گنبد، دارایی پر ارزشی را در شبکه اینترنت خواهید داشت که این امر می تواند حسن شهرت و اعتبار شرکت، سازمان، موسسه و یا به طور کلی فعالیت طراحی سایت گنبد را افزایش دهد و ارتباط شما با مشتریانتان را بهبود بخشد و خمچنین آسانتر کند.
امروزه کمتر کسی است که از اهمیت داشتن و ضروری بودن وبسایت رسمی جهت معرفی محصولات و سود کسب و کار خود از اطلاع ندارد. با گسترش دسترسی عموم به اینترنت استفاده از سفارش آنلاین و خرید اینترنتی خیلی افزایش یافته است، همچنین سایتی که توسط طراحی سایت گنبد ساخته می شود برای ارتباط شما با مشتریان خود و سرعت بخشیدن پاسخگویی شما به آنها می باشد .