درباره طراحی سایت گنبد
تیر ۴, ۱۳۹۷
طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن طراحی سایت گنبد
تیر ۱۱, ۱۳۹۷
Show all

ویژگی طراحی سایت گنبد

ویژگی طراحی سایت گنبد :
۱- یک طرح و نقشه در طراحی سایت گنبد راه منطقی برای طراحی و پیاده سازی وب سایت به شکلی که کاربر پس از ورود به سایت به راحتی متوجه عمکرد وب سایت و نیز متوجه کاربرد بخش های مختلف آن بشود. داشتن یک طرح و نقشه راه استاندارد در طراحی سایت گنبد باعث کاربرپسند بودن و امتیاز بهتر در سئو وب سایت شما خواهد شد.

۲- نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم طراحی سایت گنبد : کاربر در وب سایت شما به دنبال خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین باید به کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت نمایش دهیم به جای اینکه کاربر را با لینک های شبیه درباره ما و اطلاعات غیرضروری دیگر خسته کنیم. مثلا در وب سایت رستوران، مشتری به دنبال منو غذا، فضای رستوران، ساعات فعالیت و آدرس رستوران می گردد و به بخش های دیگر توجهی نمی کند.

۳- در طراحی سایت گنبد اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم کاربر قرار دهید یعنی به محض واردشدن به سایت اطلاعات تماس را دریافت کند.در اطلاعات تماس راه های تماسی را در وب سایت طراحی سایت گنبد قرار دهید که همیشه به آنها پاسخگو باشید. اگر تلفن خود را گاهی اوقات از دسترس خارج می کنید بهتر است آن را در اطلاعات تماس وب سایت قرار ندهید و فقط از ایمیل استفاده نمایید.در طراحی سایت گنبد حتما از ایمیلی استفاده نماییدکه برای آن دامنه می باشد و از ایمیل gmail یا سایر ایمیل های شخصی به هیچ وجه استفاده نکنید.

۴- نمایش مناسب وب سایت طراحی سایت گنبد در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای می باشد. طراحی شما در وب سایت طراحی سایت گنبد باید خود را ابعاد نمایشگرهای مختلف تطبیق دهد تا همه کاربران بتوانند از وب سایت شما استفاده نمایند.